Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Szukasz pracy,
stażu lub praktyk?
Umów się na konsultacje zawodowe, prowadzone przez specjalistów z Centrum Karier AGH. Spotkania mają charakter indywidualny i są bezpłatne dla studentów i absolwentów Uczelni oraz kandydatów na studia.
Umów konsultację

Jak możemy Ci pomóc?

Zespół Centrum Karier AGH pomoże Ci w znalezieniu pracy, praktyki lub stażu.
 • Konsultacje CV
  Atrakcyjne CV to podstawa. Podpowiemy Ci co powinno się w nim znaleźć, a czego lepiej unikać. Opowiemy o najczęściej popełnianych błędach oraz o tym, na co zwracają uwagę rekruterzy. Umów konsultację »
 • Przygotowanie profilu na Linkedin
  Szukasz pracy lub stażu, a nie masz jeszcze profilu na LinkedIn? Najwyższy czas go założyć! Pokażemy Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, jak wypełnić profil i jak wykorzystać LinkedIn w planowaniu kariery zawodowej. Umów konsultację »
 • Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej
  Obawiasz się, czy poradzisz sobie na rozmowie kwalifikacyjnej? Z naszą pomocą możesz przećwiczyć odpowiedzi na najtrudniejsze i najczęściej zadawane pytania. Porozmawiamy też o dress codzie, gestach i wszystkim, co musisz wiedzieć.
  Umów konsultację »
 • Pomoc w znalezieniu pracodawcy
  Jako Centrum Karier AGH jesteśmy w stałym kontakcie z pracodawcami – dwa razy do roku organizujemy targi pracy, przez cały rok monitorujemy losy zawodowe absolwentów. Dysponujemy bazą kilku tysięcy firm współpracujących z Uczelnią i zatrudniających absolwentów AGH. Umów konsultację »

Umów spotkanie

Skorzystaj z poniższego kalendarza, aby umówić termin spotkania w Centrum Karier (osobiście lub online). Jeśli wybierzesz spotkanie online, link do rozmowy zostanie wyświetlony po zakończeniu. Otrzymasz od nas także potwierdzenie i przypomnienie e-mail.

Jak przygotować się do konsultacji?

Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które ułatwią nam komunikację.
1
Przygotuj CV
i umieść je np. na Dysku Google. To ułatwi wspólną pracę nad Twoim dokumentem.
2
Zapisz termin
Dodaj termin konsultacji do swojego kalendarza. Link otrzymasz na podany adres e-mail.
3
Bądź punktualnie
Twój przyszły pracodawca będzie oczekiwał od Ciebie tego samego, do zobaczenia!
Jak wejść na rynek pracy w 4 krokach?
Zobacz cykl filmów o tym, jak wykorzystać LinkedIn podczas poszukiwania pracy, jak napisać i zaprojektować CV, oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowanych we współpracy z ekspertami zajmującymi się rekrutacją.
Zobacz filmy

Poznaj nas w minutę!